Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Christine van De Putte

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu fizjoterapii okołoporodowej, nietrzymania moczu i bólu obręczy miednicznej, a także terapii niemowląt i dzieci dla szkół i oddziałów położniczych.

Przez wiele lat wykłada na studiach podyplomowych na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii, prowadziła kursy w Instytucie YVLO w Holandii oraz CPDO w Londynie. Christine szkoliła także w Algarve w Portugalii oraz została zaproszona przez UNICEF do wykładania i prowadzenia warsztatów w Kijowie na Ukrainie.

Od 2007 roku studiowała i praktykuje zastosowanie Ultrasonografii w fizjoterapii zaburzeń miednicy u kobiet. W 2009 i 2015 r. prowadziła warsztaty na kongresie IOPTWH w Lizbonie, Portugalia. W 2010 r. Christine została poproszona o szkolenie uczestników w ramach kursu międzyuniwersyteckiego, organizanego przez 4 belgijskie uniwersytety (Ghent, Leuven, Antwerpia, Bruksela). W ramach tego kursu studenci otrzymują świadectwo specjalizacji z reedukacji miednicy i fizjoterapii okołoporodowej.

Jest przewodniczącą belgijskiego stowarzyszenia fizjoterapeutów BICAP (Birth Core and Pelvic thérapy) zrzeszonego z National Association AXXON, ABCIG(Axxon Belgian Clinical Interest Group)

Christine jest także członkiem VECK, komitetu ds. uznawania specjalizacji fizjoterapeutów.

Jest współorganizatorem międzynarodowych kongresów:

„ Perinatal Physiotherapy in the 21 st Century”
„ The Female Pelvic Lifetime”
“Pelvic Health”

  • There were no results found.