fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kurs palpacja

Kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów,lekarzy: Anatomia Terapii Manualnej i Osteopatii- zajęcia w prosektorium

W dniach 26-27 maja odbyła się kolejna edycja kursu w prosektorium: Anatomia Terapii Manualnej i Osteopatii. W kursie uczestniczyli fizjoterapeuci i osteopaci z całej Polski. Podczas zjazdu uczestnicy zagłębiali się w skomplikowane struktury  związane z kończyną dolną oraz grzbietem.

Przez dwa dni, nasz prosektor Michał Szlęzak przeprowadzał Uczestników przez  zawiłe anatomiczne zależności i powiązania wykorzystywane w terapii manualnej oraz osteopatycznej pracy z pacjentem.

kurs w prosktorium

Kurs w prosektorium organizowany przez Centrum Wiedzy Praktycznej  dał uczestnikom niepowtarzalną okazję do tego, aby “zagłębić się” w poszczególnych warstw ciała, przejść przez szereg zależności biomechanicznych, neurologicznych oraz mięśniowo-powięziowych, zrozumieć wzajemne zależności poszczególnych struktur. Niezwykle istotny jest fakt, że podczas zajęć uczestnicy dokonywali  samodzielnego preparowania i wchodzenia w głąb struktur jak i palpacji.

Podczas kursu wykorzystano preparaty odcinkowe oraz zwłoki całościowe zgodnie z tematyką kursu.

kurs palpacja

Przypominamy, że kolejny kurs w prosektorium dla fizjoterapeutów, lekarzy i osteopatów odbędzie się już 23-24 czerwca. Tematyka zajęć: głowa, trzewia, jama brzuszna, ściana jamy brzusznej.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce kursu dla fizjoterapeutów- kurs w prosektorium oraz pod numerem: 609-808-407

Przypominamy również, że w naszej ofercie kursów dla fizjoterapeutów znajdziecie również m.in.:

  • kurs Dry Needling
  • kurs manipulacje krótkodźwigniowe HVLA
  • kurs medycyna sportowa i osteopatyczna
  • kurs powięziowy
  • kurs mięsniowo powięziowe punkty spustowe
  • osteopatia czaszkowo-krzyżowa
  • terapia trzewna
  • kurs terapii manualnej, i wiele innych

.

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus