fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,

Kurs Medical Acupuncture & Dry Needling

W dniach 10-14.04.2019 już po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć u nas dr Christophera Norrisa, który poprowadził pięciodniowy kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy: Medical Acupuncture & Dry Needling.

Kurs podzielony został na trzy części. Podczas pierwszej instruktor wprowadzał uczestników w zasady bezpiecznego i skutecznego igłowania. W tej części uczestnicy uczyli się igłowania punktów spustowych i punktów biologicznie aktywnych, a także kombinacji obydwu technik. Drugą część kursu poświęciliśmy na zagadnienia związane z medyczną akupunkturą.

Skupiliśmy się na pracy według protokołu medycznej akupunktury i Dry Needling z wykorzystaniem 30 powszechnych punktów akupunkturowych.

Część trzecia obejmowała zaawansowane techniki igłowania. Prowadzący pokazywał zasady głebokiej igłoterapii w obszarach okołookostnowych, ścięgnach oraz tkankach bliznowatych.

Uczestnik zapoznał się z pozostałymi punktami biologicznie aktywnymi (akupunktury) umiejscowionymi w strefie szyi, głowy, twarzy oraz brzucha. Ponadto omówione zostały punkty spustowe obszaru twarzy i szyi.

kursy dla fizjoterapeutów

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi terminami kursu Dry Needling, które dostępne sa na naszej stronie. Pamiętajcie, że zarówno na kurs Dry Needling z elementami akupunktury medycznej jak i na wszystkie inne nasze szkolenia możecie się ubiegać o dofinansowanie z ramach KFS i BUR.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 6090-808-407..

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus