fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kursy dla fizjoterapeutów katowice

Kurs osteopatia w pediatrii i neonatologii – 5 edycja

Dnia 25 marca zakończyliśmy trzydniowy kurs dla fizjoterapeutów osteopatia w pediatrii. Podczas kursu uczestnicy poznawali osteopatyczne techniki i zasad pracy z dziećmi i niemowlętami.

Omawiane były m.in. zjawiska, których obecność wskazuje na konieczność podjęcia interwencji terapeutycznej a także sytuacje, w których to niemowlę powinno zostać pozostawione w fizjologicznym procesie rozwoju. Ponadto poruszono problematykę odwracania niefizjologicznych zmian w ciele noworodka.

kursy dla fizjoterapeutów katowice

Prowadząca przestawiła Uczestnikom bezpieczne i skuteczne  techniki, wskazane przy rozwiązywaniu najczęstszych problemów, które występują u dzieci i niemowląt m.in.: bolesne kolki, refluks, zniekształcenia główki, zaparcia, trudności z karmieniem itp.

kursy dla fizjoterapeutów wrocław

Przypominamy, że wszystkie edycje na rok 2018 są zamknięte z powodu osiągnięcia limitu miejsc. Zapraszamy do kontaktu w sprawie listy rezerwowej.

Telefon: 609-808-407

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus