fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kurs diagnostyka w fizjoterapii

Kursy dla fizjoterapeutów 2019

Kursy dla fizjoterapeutów w roku 2019

Na naszej stronie pojawiły się terminy szkoleń na rok 2019.

Nowy rok zaczynamy od szkolenia Osteopatia w pediatrii. Pierwsza edycja odbędzie się już 18-20.01.2019, w kalendarzu zaplanowane są także dalsze edycje., także napewno każdy znajdzie termin dla siebie.

Następny weekend gościmy u nas Piotra Cywińskiego, który poprowadzi kurs manipulacje krótkodźwigniowe HVLA. Jeśli termin styczniowy koliduje z Waszymi planami, bez obaw- mamy przewidziane także inne terminy kursu. W następny weekend odbędzie się kurs GOT TBA artykulacje stawowe LVHA.  Ponadto w lutym odbędzie się także drugi modułu kursu HVLA, terapia manualna tkanek miękkich a także kurs poświęcony diagnostyce i rehabilitacji odcinak szyjnego. Marzec rozpoczynamy od kursu PNF podstawowy, który poprowadzi niezmiennie Sebastian Walczyk. Pierwsza część kurs PNF. kończy się w środę a my już w piątek startujemy z kolejną edycją kursu osteopatia w pediatrii i neonatologii :-). Ponadto w marcu możecie się również zapisać na kurs DRA rozejście kresy białej oraz stawo obwodowe manipulacje osteopatyczne i MET z Piotrem Cywińskim. W kwietniu zaplanowaliśmy dla Was drugą część kursu PNF, nową edycję kursu manipulacje krótkodźwigniowe oraz kurs mięśniowo powięziowe punkty spustowe. Zaraz po weekendzie majowym zapraszamy Was na kurs osteopatia czaszkowo krzyżowa a także 2 moduł kursu HVLA. W czerwcu zaprosiliśmy Seana Gibbonsa, który przeprowadzi dla Was trzydniowe szkolenie dotyczące odruchów pierwotnych (Primitive Reflexes & Motor Control). Poza tym spotkamy się na na drugim module kursy osteopatia czaszkowo krzyżowa oraz DRA rozejście kresy białej.  W wakacje organizujemy m.in., kolejną edycję kursu osteopatia w pediatrii, punkty spustowe oraz osteopatia i terapia manualna w ortopedii.

Szkolenia dla fizjoterapeutów w okresie jesienno-zimowym 2019

W miesiącach wrzesień- grudzień 2019 zapraszamy m.in. na kurs stawy obwodowe, osteopatia w pediatrii i neonatologii, bezpośrednie techniki powięziowe z wykorzystaniem FDM, Medcial Acupuncture & Dry Needling oraz manipulacje krótkodźwigniowe. Spotkamy się ponownie z Sebastian Walczykiem na kursie odcinek szyjny diagnostyka i rehabilitacja a także zaprosimy Was na kursy w prosektorium.

Szczegółowe informacje na temat każdego szkolenia znajdziecie na naszej stronie

Kursy dla fizjoterapeutów.

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus