fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, warsztaty osteopatyczne centrum wiedzy praktycznej warszawa, nauka osteopatii warszawa, medycyna osteopatyczna warszawa centrum wiedzy praktycznej, terapia manualna kurs

Najnowsze promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami

Dry Needling & Medical Acupuncture  to intensywny, 6 dniowy kurs prowadzony przez wybitnego specjalistę Dr Christophera Norrisa. Podczas kursu uczestnik pozna zasady skutecznego i bezpiecznego igłowania (powierzchowne, głębokie) nie tylko punktów spustowych ale także obszarów okołookostnowych, tkanek bliznowatych, ścięgien oraz najpowszechniejszych punktów biologicznie aktywnych.

Kurs kierowany jest do fizjoterapeutów, rehabilitantów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych oraz lekarzy.

Tylko teraz promocja 3500 zł zamiast 3750 zł.

Interesuje Cię tematyka osteopatii? Chciałbyś wdrożyć nowe, skuteczne i wysoce bezpieczne techniki  do swojego warsztatu terapeutycznego?

Nie musisz kończyć szkoły osteopatii aby swoją codzienną pracę z pacjentem udoskonalić i wzbogacić o techniki z dziedziny osteopatii.

Oferujemy Ci innowacyjny program nauki osteopatii, opierający się na poznawaniu wybranych zagadnień oraz technik manualnych. Program poszczególnych kursów podzielony został na moduły tematyczne, które są od siebie niezależne. To Ty decydujesz, które techniki chcesz poznać i w jakiej kolejności.

Nasze kursy osteopatyczne kierowane są do fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy (studenci w/w kierunków), terapeutów manualnych.

Zapoznaj się z naszymi promocjami.

Tylko teraz dwa moduły w cenie 1400 zł. Zyskujesz rabat w wysokości 100 zł.

  1. Techniki Manipulacyjne HVLA 

Podczas kursu będziemy kładli nacisk na umiejętności praktyczne, skoncentrujemy się na aspekcie biomechanicznym technik, tak aby po ukończeniu kursu uczestnik potrafił skutecznie i bezpiecznie wykonywać manipulacje krótkodźwigniowe.

Tematyka 1 modułu koncentruje się na odcinku lędźwiowym, piersiowym kręgosłupa, a także żeber, stawów krzyżowo-biodrowych oraz kości krzyżowej.

Drugi moduł dotyczy odcinka szyjnego i lędźwiowego (manipulacje przez zgięcie boczne) kręgosłupa a także obszarów przejściowych.

2. Terapia Manualna Tkanek Miękkich 

Moduł pierwszy kursu tkanki miękkie obejmuje zagadnienia takie jak: punkty neurolimfatyczne Chapmana, rozluźnianie pozycyjne, technika Goodhearta, GOT (generalny zabieg osteopatyczny). W trakcie modułu pierwszego poznasz wykorzystanie technik dla obszaru brzucha, odcinka lędźwiowego, miednicy oraz kończyny dolnej.

Drugi moduł dotyczy obszaru żeber i klatki piersiowej, pleców, łopatek, odcinka piersiowego kręgosłupa, szyi, odcinka szyjnego kręgosłupa oraz kończyny górnej.

3. Techniki powięziowe z wykorzystaniem modelu FDM 

Moduł pierwszy poświęcony został zagadnieniom związanym z obszarem: odcinka szyjnego, barku, ramienia, łokcia, przedramienia oraz dłoni, zaś drugi dotyczy odcinka piersiowego, żebra, odcinka lędźwiowego, biodra, kolana oraz stopy. Podczas kursu omówimy dystorsje: TB, HTB, CD, FD, CyD,TC.

Interesuje Cię tematyka wykorzystania osteopatii wisceralnej w fizjoterapii i rehabilitacji?

     4. Zapraszamy na dwu modułowy kursOsteopatia Trzewna

Tematyka modułu pierwszego dotyczy okolicy przepony, otrzewnej,  żołądka oraz wątroby. Omówiona zostanie anatomia, funkcje, relacje trzewne, istotność kliniczna oraz  dysfunkcje w/w obszarów.

Drugi moduł obejmuje zagadnienia związane ze : śledzioną, okrężnicą, płucami oraz nerkami i pęcherzem.

Podczas kursu nauczysz się jak wykorzystywać  techniki wisceralne w terapii w/w obszarów oraz wybranych zespołach bólowych i dysfunkcjach narządu ruchu.

5. A może chciałbyś poznać techniki czaszkowo-krzyżowe?

Terapia ta wywodzi się z osteopatii I stanowi nieinwazyjny model pracy z pacjentem, który polega na wyczuwaniu napięć i nieprawidłowości za pomocą delikatnej palpacji. Terapia czaszkowo-krzyżowa doskonale się sprawdza u niemowląt i dzieci. Podczas porodu ciało dziecka narażone jest na silne kompresje, które mogą powodować nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów i układów. Metoda cranio-sacralna pomaga niwelować blokady i przywracać właściwy rytm czaszkowy.

Pracujesz z dziećmi? A może właśnie planujesz poszerzyć swoją ofertę o terapię niemowląt?

6. Zapraszamy na 3 dniowy kurs Osteopatia w pediatrii i neonatologii w cenie 850 zł Kurs prowadzony jest w systemie warsztatowym, w trakcie którego kładziemy nacisk na zajęcia praktyczne. Podczas zajęć uczestnik pozna wiele metod terapeutycznych stosowanych w leczeniu dolegliwości dzieci i niemowląt.

Nasz pozostałe promocje:

Anatomia Terapii Manualnej I Osteopatii– zajęcia prosektoryjne.

Zajęcia praktyczne w prosektorium stwarzają uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia i wzbogacenia wiedzy anatomicznej zarówno na zwłokach całościowych jak i kilkunastu preparatach odcinkowych. Dodatkowym atutem kursu jest fakt, iż ćwiczenia odbywają się w małych 2-4 osobowych podgrupach, co stwarza niepowtarzalną okazję do dokładnych analiz poszczególnych struktur. Kurs adresowany jest do fizjoterapeutów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych, rehabilitantów oraz lekarzy.

Zajęcia podzielone zostały na trzy, niezależne od siebie moduły.

W trakcie 1 moduły omawiane będą struktury klatki piersiowej oraz kończyny górnej. Drugi moduł dotyczy kończyny dolnej I grzbietu zaś trzeci skupia się na obszarze ściany jamy brzusznej, jamy brzusznej, trzewi oraz głowy.

Koszt jednego, dwudniowego modułu to 1360 zł.

PNF Podstawowy– Promocja 2750 zł!

Kurs  składa się z dwóch części każda trwająca 5 dni. Adresowany jest do fizjoterapeutów, rehabilitantów, terapeutów manualnych, osteopatów oraz lekarzy. Zajęcia prowadzone są przez międzynarodowego instruktora IPNFA. Uczestnik kursu otrzymuje dwa certyfikaty: w j. polskim oraz j. angielskim.

Ceny promocyjne obowiązują do 10.01.2017. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest uiszczenie całości kwoty najpóźniej do 15.01.2017. W przypadku kursów dwumodułowych w wyżej wskazanym terminie należy uiścić całą kwotę 1400 zł, niezależnie od dat kursu.

Promocje nie obowiązują przy płatnościach ratalnych.

Rejestracji na kurs dokonujemy przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus