fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
fizjoterapia kurs warszawa

Kurs dla fizjoterapeutów

W dniach 12-13 maja w Centrum Wiedzy Praktycznej odbyła się kolejna edycja kursu manipulacje krótkodźwigniowe HVLA (moduł 2), którą prowadził Piotr Cywiński.

W trakcie kursu uczestnicy poznawali zasady jak wykonywać badanie osteopatyczne w celu odnalezienia dysfunkcji, dowiadywali się jakie są  wskazania i przeciwwskazania do zabiegu manipulacji. Ponadto intensywnie praktykowali pod okiem prowadzącego jak bezpiecznie i skutecznie wykonac techniki manipulacji krótkodźwigniowych na poszczególnych poziomach  kręgosłupa. Gwarancją bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem technik manipulacyjnych jest m.in. odpowiednie dobranie i wykorzystanie  komponentów w celu stworzenia bariery manipulacyjnej.

Przypominamy, że następny kurs odbędzie się 14-15 lipca i dotyczy manipulacji stawów obwodowych.

Aktualne terminy kursów HVLA znajdziecie na naszej stronie w zakładce kursy i szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi kursami dla fizjoterapeutów. W ofercie m.in.: terapia manualna, terapia manualna tkanek miękkich, kurs powięziowy, terapia punktów spustowych, PNF podstawowy, kursy w prosektorium, manipulacje wisceralne, osteopatia w pediatrii, osteopatia czaszkowo-krzyżowa, medycyna osteopatyczna i sportowa, Dry Needling z elementami akupunktury medycznej i inne.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 609-808-407:).

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus