fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kurs terapia czaszkowa
Kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów lekarzy: Osteopatia w pediatrii i neonatologii

W dniach 19-21 stycznia  odbyła się kolejna już edycja kursu Osteopatia w pediatrii i neonatologii.  podczas którego uczestnicy poznawali szereg technik i zasad pracy z dziećmi i niemowlętami.

Uczestnicy poznawali m.in. zjawiska, których obecność wskazuje na konieczność podjęcia interwencji terapeutycznej a także sytuacje, w których to niemowlę powinno zostać pozostawione w fizjologicznym procesie rozwoju. Ponadto poruszono problematykę odwracania niefizjologicznych zmian w ciele noworodka.

Prowadząca Aneta Szczepańska przestawiła Uczestnikom sprawdzone techniki, dzięki którym terapeuta może rozwiązywać najczęstsze problemu występujące u dzieci i niemowląt m.in.: bolesne kolki, refluks, zniekształcenia główki, zaparcia, trudności z karmieniem itp.

Co istotne w trakcie kursu zaprezentowano również wybrane techniki pracy z wykorzystaniem metody Bobath.

Przypominamy, że wszystkie edycje na rok 2018 są zamknięte z powodu osiągnięcia limitu miejsc. Zapraszamy do kontaktu w sprawie listy rezerwowej.

Telefon: 609-808-407

Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus