O nas

o nas  
Przede wszystkim praktyka. Zaufaj profesjonalistom. Jesteśmy odpowiedzialni za Twoje rezultaty.    

Centrum Wiedzy Praktycznej to grupa profesjonalistów, pasjonatów oraz wieloletnich praktyków. Zajmujemy się organizacją szkoleń, kursów i warsztatów, dedykowanych głównie dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, osteopatów, akupunkturzystów, położnych oraz lekarzy (również dla studentów wyżej wymienionych kierunków). Jak już sama nazwa naszej firmy wskazuje działamy w oparciu o oferowania kursów praktycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie sprawdzone, uznawane na całym świecie kursy i szkolenia bogate w wiedzę praktyczną, które w efektywny sposób udoskonalą Państwa warsztat pracy.

Nasza kadra składa się z wysokiej klasy polskich i zagranicznych instruktorów cechujących się ogromną praktyką zawodową, wiedzą dydaktyczną oraz wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu kursów i szkoleń. Stawiamy na pełen profesjonalizm co pozwala nam wychodzić na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Odbiorców.

Posiadamy status placówki oświatowej, z wpisem do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem : 2.14/00010/2017, wpis do Rejestru Niepublicznych Placówek KSztałcenia Ustawicznego oraz certyfikat jakości SUS 2.0.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą praktycznych kursów jak również śledzenia naszego profilu na Facebooku.

dla kogo

Fizjoterapeuta, rehabilitant, osteopata, lekarz, akupunkturzysta to specjalista, który jest stale i bezpośrednio związany z ochrona oraz dbałością o zdrowie pacjenta. Dzięki swojej wiedzy oraz nabytym umiejętnością eliminuje określone zespoły chorobowe i związane z nimi dolegliwości, a także zapobiega ich nawrotom. Działania te odbywają się w bezpośrednim kontakcie z pacjentem, w związku z tym specjalista powinien cechować się właściwym przygotowaniem oraz działać w oparciu o najwyższe standardy zawodowe i stale podnosić jakość świadczonych usług.

cel

Celem naszej firmy jest oferowanie Państwu wiedzy oraz umiejętności na najwyższym poziomie niezbędnym do codziennej pracy z pacjentem. Program został odpowiednio skomponowany i podzielony na moduły tematyczne. Jako wieloletni specjaliści wiemy jak ważna rolę w procesie leczenia pacjenta odgrywa wiedza praktyczna, dlatego też działalność naszej firmy koncentruje się głównie na oferowaniu kursów i szkoleń przekładających się wymiernie na efekty pracy klinicznej.

dofinansowania

Na wszystkie nasze kursy możecie starać się o dofinansowanie z KFS/ Urzędu Pracy oraz środków Biura Usług Rozwojowych BUR

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: tel: 609-808-407 bądź e-mail: kontakt@kursydlafizjoterapeutow.pl.