Akupunktura Kosmetyczna z dr Radha Thambirajah już w Polsce!

Drodzy Kursanci,

miło nam poinformować, że do grona naszych instruktorów dołączyła dr Radha Thambirajah. Kilka słów o niej:

Dr Radha Thambirajah

Ukończyła studia medyczne Chinach w Shanghai Medical College w 1970, ze specjalizacją w akupunkturze.

Po pobycie w Chinach powróciła na Sri Lankę gdzie założyła Akademię Chińskiej Medycyny w 1980 roku gdzie szkoliła wieli lekarzy i przedstawicieli zawodów medycznych z całego świata. W 1984 roku zdecydowała się na przeprowadzkę do Anglii. Założyła Akademię Chińskiej Medycyny w Berlinie gdzie aż po dziś dzień wyszkolono pond 9000 studentów z całego świata. Radha naucza akupunktury w Europie od ponad 36 lat. Współpracuje z wieloma organizacjami szkoleniowymi w Niemczech, Szwajcarii, Grecji, Australii, Barcelonie, Włoszek oraz Sao Paulo. 

Radha jest autorką dwóch znanych podręczników: “Cosmetic acupuncture and Dermatological Diseases” i “Energetics in Acupuncture”.

Prowadzi własną klinikę w West Midlands. Dr Radha Thambirajah prowadzi wykłady w tradycyjnym chińskim stylu, ucząc metodą opartą na doświadczeniu oraz praktyce. Jej kursy są doskonale przygotowane, interaktywne i pełne humoru. Nauka akupunktury wg dr Thambarajah powinna być połączeniem dobrej zabawy i współpracy a także wzbudzać zaufanie do wykładowcy.

Dr Radha Thambirajah uznawana jest za jedną z najbardziej doświadczonych i najwybitniejszych nauczycieli akupunktury TMC na świecie

Akupunktura kosmetyczna kurs

Specjalnie dla nas poprowadzi czterodniowy kurs Akupunktura Kosmetyczna.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem.