fbpx
Open/Close Menu Kursy dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy. Terapia manualna, Dry Needling, techniki powięziowe, manipulacje wisceralne, PNF podstawowy,
kurs dry needling

Trzydniowy kurs Dry Needling

Trzydniowy kurs Dry Needling

Trzydniowy kurs Dry Needling porusza problematykę zasad bezpiecznego igłowania TrP, więzadeł, ścięgien, tkanki bliznowatej, oraz połączenia ich z terapia manualną. Kurs składa się z 30 godz. dydaktycznych.
Termin i miejsce szkolenia:

Cel kursu Dry Needling

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z zasadami bezpiecznej i skutecznej igłoterapii, nabycia wiedzy teoretycznej z zakresu fizjologii mięśni, punktów spustowych ze zwróceniem uwagi na klasyfikację dysfunkcji, czynniki wywołujące i podtrzymujące aktywność MPPS, zaburzenia trzewne i neurogenne. W tej części szczegółowo zostaną omówione wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Dry Needling, a także kwestie związane z samą procedura igłowania.

90 % szkolenia to zajęcia praktyczne, które obejmują naukę palpacji, lokalizowania TrP a także  metodykę igłowania.

Podczas szkolenia prowadzący demonstruje krok po kroku zasady stosowania techniki Dry Needling a potem uczestnicy praktykują zdobytą wiedzę na sobie pracując w parach. Wszystkim Uczestnikom zapewniamy niezbędne materiały jednorazowe oraz skrypt.

W trakcie kursu przedstawiona zostanie zarówno igłoterapia powierzchowna jak i głęboka. Uczestnik nauczy się igłowania w obszarze uda, stawu kolanowego, podudzia, stopy, miednicy, obręczy kończyny górnej i ramienia, przedramienia oraz ręki. Ponadto igłowaniu poddany zostanie obszar kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego.

 
✔️Praktyka
 
90 % zajęć stanowi praktyka. Podczas szkolenia zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat stosowania suchej igłoterapii, co pozwoli Ci zastosować terapię bezpośrednio po ukończeniu szkolenia.
 
✔️Dostęp do platformy online
 
Każdą technikę demonstrowaną podczas szkolenia nagrywamy i udostępniamy na naszej platformie online.
 
Więcej informacji na temat kursu:
 
👇
 
 
kurs dry needling
Kurs Dry Needling to 90% praktyki
 

Szczegółowe informacje na temat kursu Dry Needling

 Termin
17-19.01.2020 Warszawa ul. Romera 10 (Ursynów)
 
Kurs wpisany do BUR. Możliwość uzyskania dofinansowania z KFS
CENA:
 Cena 1590 zł.
 
Prowadzący:
 mgr Łukasz Gąsior D.O
 
Kurs kierowany jest do fizjoterapeutów ( studenci z min. tytułem licencjata), osteopatów, chiropraktyków, rehabilitantów, ortopedów oraz lekarzy.
 
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy 🙂
 
TEL. 609-808-407
Logo_footer   
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus