Kursy dla fizjoterapeutów w ramach dofinansowania

Kursy dla fizjoterapeutów w ramach dofinansowania

Drodzy fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze – przypominamy, że na wszystkie nasze kursy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania, zarówno w ramach KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) jak i  BUR (Baza Usług Rozwojowych).

Na wstępie pragniemy przypomnieć lub dla niektórych wyjaśnić czym jest BUR

Baza Usług Rozwojowych jest to ogólnodostępna platforma, w której można zaleźć oferty różnych usług rozwojowych np. kursów, szkoleń.  W takiej bazie mikro, mały i średni przedsiębiorca może znaleźć kursy dla siebie oraz swoich pracowników.

Aby widnieć w BUR firma szkoleniowa musi przejść pomyślną weryfikację w zakresie jakości świadczonych usług. Centrum Wiedzy Praktycznej dołożyło wszelkich starać i uzyskało certyfikat jakości Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0. Dzięki niemu fizjoterapeuci mogą ubiegać się o dofinansowanie na wszystkie nasze kursy.

Co należy zrobić aby uzyskać dofinansowanie z BUR na kurs?

Aby uzyskać dofinansowanie należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia. Istotną uwagą jest to, że jeśli firma ma kilka oddziałów, wniosek należy składać w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy.

Więcej informacji o zasadach udzielania wsparcia w danym regionie udzielają Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich.

Swój punkt informacyjny znajdziesz na stronie -> Punkty Informacyjne

Uwaga: W roku 2019 z programu wsparcia wyłączone jest województwo pomorskie i mazowieckie.

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi od operatora (jednostki finansującej), należy dokonać zgłoszenia na wybrany kurs poprzez formularz dostępny na stronie BUR. Należy również skontaktować się z nami w celu dopełnienia formalności związanych z uczestnictwem.

W przypadku pytań dotyczących kursów lub procedury ubiegania się o dofinansowanie zapraszamy do kontaktu pod numerem 609-808-407.,