Osteopatia w pediatrii z Didde Thorsted

Drodzy Kursanci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona naszych instruktorów dołączyła Didde Thorsted-dyplomowana fizjoterapeutka i osteopatka  (DO. M.R.O.DK), naturopatka.

Didde posiada  certyfikat DO i PG w pediatrii Osteopatia. Jest współwłaścicielem Qklinik-pięciu klinik osteopatycznych w sercu i okolicach Kopenhagi, która specjalizuje się w leczeniu kobiet i dzieci.Pracuje w dziedzinie pediatrii od 1997 roku, a od  roku wyłącznie z dziećmi z przedziału wiekowego  0-12 z przewagą klientów poniżej pierwszego roku życia. Uczestniczyła w wielu kursach pediatrycznych w kraju i za granicą, wraz z terapią czaszkowo-krzyżową w Instytucie Upledgera i terapią wisceralną Barral Institute, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia pediatrycznego.

Didde jest założycielem i przewodniczącym Duńskiego Towarzystwa Osteopatii Dziecięcej
(DSPO) i Danske Børneosteopater (DBO) oraz jest uznanym wykładowcą
Danii i na arenie międzynarodowej w kwestiach związanych z osteopatycznym leczeniem pediatrycznym.
Oprócz tego, że jest dumną mamą czwórki wspaniałych dzieci.

 

Didde Thorsted poprowadzi dla Was dwa niesamowite szkolenia!

Pierwsze: „Osteopatia w pediatrii 1- Badanie pediatryczne noworodka. Manualna terapia refluksu i kolki”

Drugie: „Osteopatia w pediatrii 2- Problemy z wędzidełkiem i inne wpływające na proces karmienia.  Plagiocefalia i kręcz szyi. Terapia manualna”.

Każde z tych szkoleń trwa 3 dni. Uczestnik może wziąć udział w całym cyklu szkolenia z Didde ( 8 dni) lub skorzystać jedynie z wybranego szkolenia.,…