Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Samantha Gillard

Posiada ponad 24 letnie doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii. Aktualnie jest wykładowcą na University of Worcester oraz członkiem Charterem Society of Physiotherapists w Fellow Higher Education Academy. Pełniła funkcję przewodniczącej National Organising Conference Committee poświęconej fizjoterapii miednicy, położniczej i ginekologicznej (POGB). W swojej praktyce zawowodowej Samantha szczególnie interesuje się tematyką kobiecą- mianowicie odzyskiwaniu za pomocą metod fizjoterapeutycznych przez nie postawy, siły i sprawności fizycznej po porodzie. Swój przewód doktorski Samantha poświęciła kwestii wpływu postury i napięciu mięśni brzucha na rozejście kresy białej po ciąży. Powyższa tematyka jest również przedmiotem publikacji i konferencji naukowych Samanthy np. podczas  konferencji ACPWH.

Sierpień 2020

Kurs DRA – Rozejście Kresy Białej

22 sierpnia @ 09:00 - 23 sierpnia @ 16:30
Sala Szkoleniowa, ul. Romera 10
Warszawa, Polska
1600zł

TERMIN KURSU: 22-23 Sierpnia 2020

Celem niniejszego kursu jest zwrócenie uwagi na problematykę rozejścia mięśni prostych brzucha ( kresy białej), którego zaniedbanie może mieć poważne konsekwencje zarówno dla przedniej ściany jamy brzucha jak i negatywnie wpływać na funkcje biomechaniczne kręgosłupa.

Dowiedz się więcej »

Fizjoterapia Uroginekologiczna

25 sierpnia @ 09:00 - 26 sierpnia @ 17:00
Sala Szkoleniowa, ul. Romera 10
Warszawa, Polska
1600zł

TERMIN: 25-26.08.2020

Kurs fizjoterapia uroginekologiczna powstał z myślą o fizjoterapeutach pracujących na co dzień z kobietami. Istotą kursu jest przedstawienie uczestnikom zasad przeprowadzania badania oraz postępowania w przypadku problemów m.in. nietrzymanie moczu, stolca, wypadanie pochwy, wulwodynia.

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia