Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Dr Radha Thambirajah

Dr Radha Thambirajah ukończyła studia medyczne Chinach w Shanghai Medical College w 1970, ze specjalizacją w akupunkturze.

Po pobycie w Chinach powróciła na Sri Lankę gdzie założyła Akademię Chińskiej Medycyny w 1980 roku gdzie szkoliła wieli lekarzy i przedstawicieli zawodów medycznych z całego świata. W 1984 roku zdecydowała się na przeprowadzkę do Anglii. Założyła Akademię Chińskiej Medycyny w Berlinie gdzie aż po dziś dzień wyszkolono pond 9000 studentów z całego świata. Radha naucza akupunktury w Europie od ponad 36 lat. Współpracuje z wieloma organizacjami szkoleniowymi w Niemczech, Szwajcarii, Grecji, Australii, Barcelonie, Włoszek oraz Sao Paulo. 

Radha jest autorką dwóch znanych podręczników: “Cosmetic acupuncture and Dermatological Diseases” i “Energetics in Acupuncture”.

Prowadzi własną klinikę w West Midlands. Dr Radha Thambirajah prowadzi wykłady w tradycyjnym chińskim stylu, ucząc metodą opartą na doświadczeniu oraz praktyce. Jej kursy są doskonale przygotowane, interaktywne i pełne humoru. Nauka akupunktury wg dr Thambarajah powinna być połączeniem dobrej zabawy i współpracy a także wzbudzać zaufanie do wykładowcy.

Dr Radha Thambirajah uznawana jest za jedną z najbardziej doświadczonych i najwybitniejszych nauczycieli akupunktury TMC na świecie.

listopad 2022

Akupunktura Kosmetyczna by Dr Radha Thambirajah

3 listopada @ 09:00 - 6 listopada @ 17:30
Sala Szkoleniowa, ul. Romera 10
Warszawa, Polska
3700zł

TERMIN:
3-6 listopada 2022

Czterodniowy kurs akupunktury kosmetycznej dedykowany jest dla lekarzy, akupunkturzystów, pielęgniarek oraz osteopatów i fizjoterapeutów (którzy ukończyli kurs dry needling). To intensywny kurs bogaty w wiedzę teoretyczną i praktyczną !

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia