Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Dr Radha Thambirajah

Absolwentka studiów medycznych w Chinach w Shanghai Medical College w 1970, ze specjalizacją w akupunkturze.
Założycielka Akademię Chińskiej Medycyny w Berlinie gdzie aż po dziś dzień wyszkolono pond 9000 studentów z całego świata. Naucza akupunktury w Europie od ponad 36 lat!

Od 1984 r. mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuuje pracę kliniczną i naucza. Założyła też Akademię TMC w Berlinie z oddziałem w Barcelonie. Wykłada też w innych krajach w Europie, USA i Brazylii – w renomowanych szkołach TCM, uniwersytetach i akademiach medycznych oraz towarzystwach akupunktury. Wyszkoliła w Europie wielu lekarzy i terapeutów medycyny chińskiej.

Jest autorką dwóch znanych podręczników: “Cosmetic acupuncture and Dermatological Diseases” i “Energetics in Acupuncture”.

Prowadzi własną klinikę Anglii, w Sutton Coldfield, West Midlands.

Dr Radha Thambirajah uznawana jest za jedną z najbardziej doświadczonych i najwybitniejszych nauczycieli akupunktury TMC na świecie. Wykłady prowadzi w tradycyjnym chińskim stylu, ucząc metodą opartą na doświadczeniu i praktyce. Jej kursy są znakomicie przygotowane, żywe, pełne humoru i interaktywne.

marzec 2023

Akupunktura Kosmetyczna by Dr Radha Thambirajah

25 marca @ 09:00 - 28 marca @ 17:30
Sala Szkoleniowa, ul. Romera 10
Warszawa, Polska
3700zł

TERMIN:
25-28.03.2023

Czterodniowy kurs akupunktury kosmetycznej dedykowany jest dla lekarzy, akupunkturzystów, pielęgniarek oraz osteopatów i fizjoterapeutów (którzy ukończyli kurs dry needling). To intensywny kurs bogaty w wiedzę teoretyczną i praktyczną !

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia