Loading Events

← Back to Events

Mgr Monika Wieczorek D.O.

kurs osteopatia w uroginekologii

Magister fizjoterapii, absolwentka  4,5 letniego kursu medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Warszawie. Posiada szeroką wiedzę i umiejętności, które pozwalają jej na specjalizowanie się przede wszystkim w leczeniu pacjentek z problemami uroginekologicznymi. Pasja do pracy z ciałem przekłada się na ciągły rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Wśród nich znalazły się kursy z zakresu uroginekologii oraz inne, które umożliwiają stosowanie zaawansowanych technik terapeutycznych. Ukończyła szkolenia z metod takich jak Mobilizacja Tkanek Miękkich (MTG), Technika Powięziowo-Powięziowa (Fascial Distortion Model, FDM), Instrumentalne Mobilizacje Tkanki Łącznej (IASTM), Techniki Manipulacji Wysokoenergetycznych (High-Velocity, Low-Amplitude, HVLA) oraz suchego igłowania (Dry Needling).

Dzięki tym  umiejętnościom, jest w stanie oferować swoim pacjentkom kompleksowe podejście do leczenia, które nie tylko łagodzi objawy, ale również dąży do rozwiązania przyczyn problemów zdrowotnych. Zawodowe doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej pacjentki pozwalają jej efektywnie wspierać kobiety w różnych aspektach ich zdrowia fizycznego, co przekłada się na poprawę jakości ich życia. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

wrzesień 2024

Osteopatia w uroginekologii (promocja: 1990 zł do 5 czerwca!)

6 września @ 09:00 - 8 września @ 17:00
Sala Szkoleniowa, ul. Romera 10
Warszawa, Polska
+ Google Map
2500zł

TERMIN:
6-8 września 20224
Zapisz się na nasz kurs osteopatia w uroginekologii i zdobądź nowe umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie pomagać pacjentkom z dysfunkcjami natury uroginekologicznej.

Find out more »
+ Export Events